معجزه بلفارو پلاستی در زیبایی شما

جراحی زیبایی افتادگی پلک فقط با ۱۰ تومن با شرایط پرداخت اقساطی در کلینیک مهرسام

همچنین تخفیف ویژه برای ترکیب عمل های بلفاروپلاستی و کاشت ابرو همزمان

معجزه بلفاروپلاستی در زیبایی شما

جراحی زیبایی افتادگی پلک با ۱۰ تومان با شرایط اقساطی در کلینیک مهرسام

همچنین تخفیف ویژه برای ترکیب عمل های بلفاروپلاستی و کاشت ابرو همزمان

بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی است که با استفاده از روش‌های پزشکی نوین و دستگاه‌های جدید، عضلات و چربی‌های اضافی بالا و پایین پلک‌ها و چین‌های زیر چشم را با جراحی از بین می‌برد.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی است که با استفاده از روش‌های پزشکی نوین و دستگاه‌های جدید، عضلات و چربی‌های اضافی بالا و پایین پلک‌ها و چین‌های زیر چشم را با جراحی از بین می‌برد.

پف زیر چشم

درمان پف زیر چشم

درمان افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک

چروک دور چشم

درمان چروک دور چشم

نمونه کارها

نمونه کارها

هزینه عمل افتادگی پلک

عمل بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین یک روش جراحی زیبایی است که برای رفع مشکلات افتادگی و چین و چروک در پلک استفاده می‌شود. در انتخاب پزشک و جراح برای این عمل، دقت به خرج دهید و کیفیت کار و تخصص پزشک را در نظر بگیرید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی پلک بستگی به عواملی مانند نوع عمل (بالا یا پایین)، روش جراحی، نوع بیهوشی و تخصص جراح مربوطه دارد. همچنین قیمت جراحی پلک بالا و پایین ممکن است با هم متفاوت باشند.

در کلنیک مهرسام این عمل فقط با ۱۰ تومن برای شما انجام میشه. و حتی شرایط  پرداخت اقساط هم وجود دارد.

همچنین در صورتی که بلفاروپلاستی را همزمان با کاشت ابرو انجام دهید، تخفیف ویژه ای از ما میتوانید دریافت کنید.

جهت ارتباط با کلینیک و دریافت مشاوره رایگان، روی یکی از دکمه های زیر کلیک کنید.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی است که با استفاده از روش‌های پزشکی نوین و دستگاه‌های جدید، عضلات و چربی‌های اضافی بالا و پایین پلک‌ها و چین‌های زیر چشم را با جراحی از بین می‌برد. این عمل باعث می‌شود تا چهره شما بهبود پیدا کرده و موجب حذف علائم خستگی و خواب‌آلودگی از چشمان شما خواهد شد.

 

بلفاروپلاستی پلک

بلفاروپلاستی با توجه به شرایط هر فرد و در نتیجه توصیه‌های پزشک انجام شده و نتایج آن بعد از 6 ماه مشاهده می‌شود؛ به همین دلیل قبل از انجام این روش، پزشک مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهد. همچنین باید آزمایشات مربوط به تست سلامتی نیز انجام شده و شرایط موردنیاز قبل از جراحی بررسی شود.

جراحی افتادگی پلک

عمل بلفاروپلاستی یک راه درمانی برای مشکلاتی مانند افتادگی پلک بالا و پایین است. این افتادگی گاهی فشار زیادی را روی چشم ایجاد کرده و به بینایی آسیب می‌رساند. بنابراین زمانی که عمل برطرف کردن افتادگی چشم انجام می‌شود، موجب بهبود بینایی چشم شده و بنابراین نمی‌توانیم آن را تنها یک گزینه برای زیبایی بدانیم.

با این وجود، عمل جراحی پلک گاهی ممکن است خطراتی را به دنبال داشته باشد که تنها با انتخاب یک پزشک متخصص و باتجربه در این زمینه، خطرات به صفر می‌رسد. همچنین، انجام موفقیت‌آمیز این عمل به شرایط فیزیکی و سلامت بیمار نیز بستگی دارد. برخی از شرایطی که در آن ممکن است فرد، نیاز به جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد، شامل تجمع چربی در پلک بالا، شل شدن پوست، ایجاد چین در اطراف چشم، اختلال در فرم خط طبیعی پلک بالا، جمع شدن پوست زیر چشم، ایجاد چروک ریز در پلک پایین و افتادگی پلک پایین است.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا

بلفاروپلاستی پلک بالا

جراحی بلفاروپلاستی پلک بالایی را می‌توان به عنوان روشی برای رفع مشکلات زیبایی در این منطقه در نظر گرفت. در این عمل، با قرار دادن برشی روی خطوط طبیعی پلک، پوست اضافی برداشته شده و عضلات زیر پلک نیز تنظیم می‌شوند. اگر مشکل چشم تورم و پف باشد، چربی اضافی برداشته خواهد شد و اگر مشکل، پوست اضافی باشد، پوست برش خورده و دوباره دوخته می‌شود. در بسیاری از موارد، ترکیبی از این روش‌ها استفاده شده و سپس با بخیه‌ دقیق و حرفه‌ای، محل جراحی بسته می‌شود.

 

جراحی پلک پایین

 

بلفاروپلاستی پلک پایین

با افزایش سن پلک پایین دچار پف یا شل شدن می‌شود و انجام بلفروپلاستی در این شرایط توصیه خواهد شد. این جراحی باعث جوان‌تر شدن چهره شده و در زنان و مردان قابل انجام است. بلفروپلاستی باعث کاهش پف پلک پایین و بهبود ظاهر چشم‌ها می‌شود.

در جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین، جابه‌جایی چربی، برداشت چربی، تقویت عضلات نگهدارنده پلک و برداشت پوست اضافه از زیر چشم انجام خواهد شد. در این جراحی نیز، برش کوچکی در زیر مژه پلک پایینی ایجاد شده و چربی اضافی پلک تخلیه می‌شود.

البته در جراحی مدرن بلفاروپلاستی پلک پایین، با تکنیک جابجایی چربی، چربی اضافی برداشته شده و به زیر چشم منتقل می‌شود تا پلک کوتاه‌تر و پف زیر چشم کمتر شود. جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین نتایجی مانند رفع افتادگی پلک، رفع پف زیر چشم و تقارن پلک‌های پایین را به همراه دارد. در این روش زمان نقاهت پس از جراحی معمولا طولانی‌تر بوده، اما نتایج ایجاد شده بعد از بهبود، جذابیت زیادی را به چشم‌ها می‌بخشد.

 

عمل جراحی پلک افتاده

عمل پف زیر چشم

روش‌های مختلفی برای درمان پف زیر چشم وجود دارند. جدیدترین روش‌ها شامل بلفاروپلاستی، رادیوفراکنسی، لیزر درمانی، استفاده از فیلرها و ژل‌ها هستند. همانطور که گفته شد بلفاروپلاستی یک روش جراحی است که پوست و چربی زیر چشم برش خورده و منجر به رفع پف زیر چشم می‌شود.

در روش رادیوفراکنسی از امواج دارای انرژی استفاده می‌کنند تا بافت زیر چشم را تحریک کرده و پف را کاهش دهند. درمان لیزری نیز با استفاده از تابش لیزر، بافت زیر چشم را تحریک کرده و پف را کمتر می‌کند.

استفاده از فیلرها و ژل‌ها نیز می‌تواند بخش‌های فرو رفته از بافت اطراف چشم را برجسته کرده و پف زیر چشم را کاهش دهد. درمان شیمیایی با استفاده از داروهای شیمیایی، سلول‌های مرده پوست را حذف کرده و تولید کلاژن جدید را تحریک می‌کند.

اما در میان همه این موارد بلفاروپلاستی معمولا به عنوان درمان قطعی پف زیر چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما روش‌های غیرتهاجمی نیز می‌توانند نتایج قابل قبولی در درمان پف زیر چشم ایجاد کنند. هر روش دارای مزایا و عوارض خاص خود بوده و انتخاب روش مناسب باید با مشاوره پزشک صورت پذیرد.

مراحل انجام بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی بدون نیاز به بیهوشی عمومی انجام می‌شود. اغلب پزشکان با بی‌حسی موضعی و آرامبخش این کار را انجام می‌دهند. همچنین معمولا عمل بلفاروپلاستی حدود 1 تا 2 ساعت طول می‌کشد.

در روش بلفاروپلاستی پایین، از برش‌های کوچک در زیر مژه‌های پلک پایین استفاده می‌کنند. هدف اصلی این روش، برداشت یا تغییر موقعیت چربی اضافی، برای بهبود ناحیه زیر چشم و دستیابی به ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر است. در بلفاروپلاستی فوقانی، پوست و چربی پلک فوقانی برداشت شده و از برش‌های کوچک در پلک فوقانی استفاده می‌شود.

در هر دو روش، برش‌ها به طور حداقلی است و معمولا در محل‌های پنهان در پلک‌ها و مژه‌ها انجام می‌شود. عوارض جدی در جراحی بلفاروپلاستی نادر است و بلفاروپلاستی به عنوان یک روش ایمن شناخته می‌شود. جراحان ماهر معمولا تلاش می‌کنند تا پوست و چربی را به گونه‌ای بردارند که نتایج طبیعی و زیبا به وجود آید.

بهترین روش، ماندگاترین روش

افتادگی و پف پلک، یک مشکل زیبایی است که می‌تواند تاثیر زیادی روی تناسب چهره داشته باشد. این مشکل ممکن است به دلیل تجمع مایعات یا شل شدن چربی زیر چشم ایجاد شود. البته بیماری‌های مختلفی مانند مشکلات کبدی، کلیوی و مشکلات تیروئیدی نیز ممکن است منجر به ایجاد پف زیر چشم شوند.

در صورتی که پف زیر چشم ناشی از بیماری زمینه‌ای باشد، باید توسط پزشک و پس از مصرف داروهای مختلف درمان شود، در غیر این‌صورت می‌توان آن را با استفاده از روش‌های گفته شده، برطرف کرد. نکته مهم در انجام این عمل زیبایی، انتخاب یک پزشک متخصص است که از تجربه کافی برخوردار باشد. در این صورت معایب و مشکلاتی که گاهی برای برخی افراد بعد از انجام جراحی ایجاد می‌شود به صفر خواهد رسید.

تماس با ما

۰۲۱-۲۲۰۷۶۰۰۱

۰۲۱-۲۲۰۷۵۰۰۳

                               ۰۹۱۲۴۶۴۱۸۲۲

آدرس ما

تهران – سعادت آباد