کلینیک تخصصی کاشت مو و ابروی مهرسام در تهران

درباره کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مهرسام

کلینیک کاشت مو و ابروی مهرسام از سال ۱۳۸۸ مشغول فعالیت در زمینه خدمات زیبایی است. این مجموعه با بیش از ۱۳ سال سابقه از مجرب ترین تیم های کاشت موی منطقه به حساب می آید

کاشت مو و ابرو با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها شاخص ترین فعالیت های کلینیک به حساب می آید؛ اما ارائه خدمات تکمیلی مانند بوتاکس و مزوتراپی با همان دقت و کیفیتی که در کاشت مو و ابرو وجود داشته ؛ خدمات کلینیک مهرسام را تکمیل کرده و زیباجویان عزیز را از مراجعه به سایر مراکز برای خدمات تکمیلی بی نیاز ساخته است و امروز به عنوان یکی از مجهزترین کلینیک کاشت موی واقع در محدوده سعادت آباد آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.

موقعیت مناسب، تنوع تجهیزات و تکنولوژی مدرن، و خدمات قابل اطمینان این مرکز توانسته است توجه متخصصین مجرب و بسیاری را به خود جلب کرده که در حال حاضر با این مرکز همکاری دارند. امکان دسترسی و مشاوره با این تیم مجرب این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی متناسب هر مراجع در این مرکز انجام شود.
همچنین این کلینیک در طی این سالها سابقه فعالیت و همکاری در جهت درمان و آموزش در شهرهای تهران ، قم، اراک، تبریز ، ارومیه ، کرمانشاه و… نیز دارا می باشد.
باعث افتخار است که تیم کلینیک مهرسام در مسیر توسعه توانسته هم در حوزه درمان و هم در حوزه آموزش در کشورهای عراق و عمان نیز به فعالیت بپردازد.
به جرات میتوان گفت انجام بیش از صدها هزار کاشت مو و ابروی موفق ؛ تیم کلینیک مهرسام را به یکی از مجرب ترین تیم های کاشت مو کشور بدل کرده است.

نمونه کار های مهرسام